Social Share:

kdrPortale biznesowe donoszą o wspaniałych rabatach dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.  Dzisiaj na przykład na portalu strefabiznesu.pl czytamy, że teraz rodzice z rodzin mających na wychowaniu przynajmniej troje dzieci mogą kupować bilety LOT-u z dużą zniżką.

Pasażerom z rodzin wielodzietnych przysługuje 10-procentowy rabat od taryfy biletowej. Zyskują 50 proc. rabatu od usług dodatkowych, np. opłat: za bagaż (w przypadku taryfy Saver), dodatkowy bagaż, przewóz sprzętu sportowego, wybór miejsca w samolocie itd. Upusty są dostępne dla uczestników programu KDR niezależnie od daty zakupu biletu LOT-u, daty podróży i wybranego kierunku. Żeby skorzystać ze zniżek, podczas zakupu na stronie www.lot.com pasażer powinien zaznaczyć, że jest posiadaczem KDR, a następnie podać jej numer. Warunek skorzystania z oferty jest taki, że na jednej rezerwacji podróżować powinno minimum dwóch pasażerów (podróż w pojedynkę z upustami w ramach KDR jest niemożliwa). Zniżkę można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi LOT-u, np. z Szaloną Środą, ale nie z innymi promocjami kodowymi.

Komentarz REDAKCJI: Zachęcamy do odważnej polityki rabatowej, a nie tworzenia fikcji wielkich upustów. Budżet rodziny trzy plus jest jeden, zarabia najczęściej ojciec - jedyny żywiciel.  Jeśli prowadzi własną działalność gospodarczą i zechce zaoszczędzić na bilecie lotniczym, to niestety zniżka nie jest dla niego! Jesli w rodzinie jest studiujące dziecko, które np. uczy się na zagranicznej uczelni, co w dobie programu Erasmus nie jest rzadkością, to zniżka także nie przysługuje. Bilety ze znizką na Kartę Dużej Rodziny dla podróżujących młodych naukowców, sportowców, artystów z rodzin wielodzietnych np. pod okiem nauczyciela TAKŻE niemożliwe! Zniżka 50 procent na przewóz sprzętu sportowego - TYLKO dla tych, co podróżują w rodzinnych duetach np. z mamą lub siostrą, ale czy na międzynarodowy turniej leci się z rodzicem, czy z trenerem klubu sportowego lub kadry narodwowej? 

MENEDŻEROWIE z firmy LOT apelujemy, nie twórzcie FIKCJI! Zacznijcie wprowadzać odważną politykę rabatową na KDR, a wtedy wynik ekonomiczny z programu Rabaty na bilety dla członków rodzin "trzy plus" też będzie zaskakujący. Pokazują to doświadczenia wielu krajów europejskich. 

Elzbieta Lachman

redaktor naczelna

mama sześciorga dzieci uprawiających sport

klientka firm oferujących przewozy lotnicze