Social Share:
 
Lidl Logo.svgJeszcze tylko tydzień, do 31 stycznia 2018 r., potrwa akcja promocyjna w marketach Lidl na terenie całej Polski. Siły marketingowe tej sieci zdecydowały się prawdopodobnie testować zachowania zakupowe polskich rodzin wielodzietnych i udzielają 10 procent rabatu na wybrane artykuły w ograniczonym czasie. Posiadacze KDR otrzymają zniżkę wtedy, gdy zaraz po podejściu do kasy poinformują kasjera o swojej karcie i będa ją mieć przy sobie. Trzeba też mieć ze sobą dowód osobisty. Kupując marki w promocji dla "trzy plus" za 100 złotych w kieszeni zostanie 10 złotych. 
Produkty w promocji dla rodzin wielodzietnych dostępne do 31 stycznia 2018 r. 

- świeże owoce i warzywa z Ryneczku Lidla,
- chleby i bułki Chrupiące z Pieca,
- produkty marki W5,
- produkty marki Cien,
- produkty marki Solevita,
- słoiczki dla dzieci marek Bobovita, Bebiprima i Hipp,

Fragment regulaminu korzystania z promocji w marketach Lidl dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. 
W celu skorzystania z Rabatu, posiadacz Karty Dużej Rodziny powinien przed dokonaniempłatności za zakupy w sklepie Lidl poinformować kasjera, że posiada Kartę Dużej Rodziny i chciałby na jej podstawie skorzystać z Rabatu oraz okazać kasjerowi Kartę Dużej Rodziny wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy).
7. Rabat wynikający z niniejszej Akcji nie może być sumowany z innymi rabatami lub uprawnieniami uzyskanymi w ramach innych promocji. Rabat przysługuje wyłącznie konsumentom w ozumieniu art. 221  kodeksu cywilnego. Rabat nie przysługuje w przypadku zakupów w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. W przypadku dokonania zakupu w ramach Promocji przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca zobowiązany będzie do dokonania dopłaty do ceny towaru w wysokości uzyskanego nienależnego Rabatu. W związku z faktem, że niniejsza akcja jest kierowana wyłącznie do konsumentów – posiadaczy Karty Dużej Rodziny, w przypadku żądania wystawienia faktury do zakupionego towaru, faktura ta będzie wystawiona wyłącznie na dane osoby fizycznej będącej posiadaczem Karty Dużej Rodziny, która dokonała zakupu. 
Cały regulamin dostępny jest TUTAJ.