Social Share:
Gala partnerow KRD 2015215 grudnia 2015 roku już drugi raz w Urzędzie Miasta Poznania, w Sali Białej odbyła się Gala Partnerów programu "Poznań PRO Rodzina - Karta Rodziny Dużej”. Gala była uwieńczeniem wszystkich działań prowadzonych przez Fundację „Głos dla Życia” we współpracy z Urzędem Miasta Poznań na rzecz promocji Poznańskiej Karty Rodziny Dużej. W programie Poznań PRO Rodzina uczestniczy już blisko dwustu partnerów.

 

Laureaci
Podczas Gali ogłoszono wyniki plebiscytu na Partnera Roku 2015 w siedmiu kategoriach: kultura, sztuka, rozrywka, sport i rekreacja, edukacja, gastronomia, handel, usługi, mieszkalnictwo, opieka nad małym dzieckiem, zdrowie wypoczynek. Wyróżnienia otrzymali: Brama Poznania ICHOT, Termy Maltańskie, Szkoła Pływania Fregata Swimming, Cukiernia Kandulski, Sklepy Chata Polska, Poznańskie Stowarzyszenie Taksówkarzy i Centrum Medyczne Stanley.
Ponadto specjalne wyróżnienie dla Instytucji Przyjaznej Rodzinie otrzymało Poznańskie Centrum Świadczeń..
Prorodzinni przedstawiciele poznańskiego biznesu dobrze rozumieją, że pomagając wielodzietnym poprzez uczestnictwo w programie „Poznań PRO Rodzina - Karta Rodziny Dużej”, nie tylko w sposób mądry inwestują w swój przyszły kapitał, ale także dorzucają małą cegiełkę na drodze rozwoju stolicy Wielkopolski.

Głos przedstawicieli władz
O tym, że Poznań stara się być coraz bardziej przyjazny rodzinie i wspiera inicjatywy, które mają na celu poprawę jakości życia rodziców i dzieci przekonywał Zastępca Prezydenta Miasta Poznania Pan Arkadiusz Stasica, który wraz z prezesem Fundacji „Głos dla Życia” dr Pawłem Wosickim wręczał laureatom statuetki i dyplomy uznania

gala9Galę uświetnił koncert, w przedświątecznym nastroju, poznańskiego Retro Jazzowego Quartetu z młodą, bardzo utalentowaną wokalistką Basią Wachowiak.

Po duchowej uczcie, znalazło się również coś dla ciała. Można było skosztować doskonałego w smaku, a swym wyglądem cieszącego oko, tortu przygotowanego przez jednego z partnerów programu – Cukiernię Kandulski.

 Aleksandra Kamiskaautor: Aleksandra Kamińska